BANES me QIRA te QAFA te SHKOLLA METO BAJRAKTARI*

Shitet nga: A.P."ACCESS"-Sali 10 Pri 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me Qira te Qafa afer Shkolles Fillore Meto Bahraktari ne katin e 1, e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

- Dhoma e dites me kuzhine,
- Dhoma e gjumit,
- Terasa,
- Banjo(xhakuzi)


Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
045/ 666 586
049/ 305 808
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Për me shume banesa kliko websajtin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim