BANESA, në Bregun e Diellit

Shitet nga: Pirro 22 Shk 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

101 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet BANESA, në Bregun e Diellit, të banesat e kuqe.

Posedon:

86m2,
Kati përdhes,
2 dhoma gjumi,
Sallon me kuzhinë,
Banjo,
Korridor,
20m2 podrumi,

E renovuar dhe mobiluar, çmimi 101.000Є.
Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-260-075, 044/49-118-380, 045/888-488.

www.pirro-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim