BANESA 70m2 NE QENDER TE HOTELI GRAND

Shitet nga: banes ne qender 10 Shk 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 70m2 afer hotelit grand
banesa ka 3 dhoma dhe eshte e renovuar komplet.
permbajtja;
Dhome dite 1
Dhoma gjumi 2
Kuzhin+trepezaria ndaras
Koridor
Banjo 1
Ballkon 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim