BANESA 73.5 M2 NE KALABRI TEK UBTja

Shitet nga: Pronari 15 Maj 05:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr: Rexhep Krasniqi, Lam 2 Nr. 2
Sipërfaqe: 73.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Kalabri tek UBT-ja, në katin e I-rë, me siperfaqe 73.5 m2.
Banesa ka:
2 dhoma të gjumit të mobiluara;
1 Sallon së bashku me kuzhinë dhe tryezari - e kompletuar;
1 Banjo të kompletuar;
1 Korridor; i mobliuar;
1 Ballkon me qasje ne terasën e madhe.
Banesa gjithashtu posedon dhe garazhën në katin përdhesë.
Banesa shitet komplet ashtu siç duket në foto - e mobiluar.
Për më shumë informata apo vizitë banesës mund të shkruani në email ose në telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim