BANESA APO KAT SHTEPIE ME HYRJE TE NDARE IPET ME..

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
TE PARKU I QYTETI BANESA APO KAT SHTEPIE, SHTEPI LUKSOZE ME HYRJE TE NDARE IPET ME QIRA. SECILA DHOME KA BANJO TE NDARE, PLUS BANJO E PERBASHKET NE KORRIDOR. BANESA ESHTE NE KATIN E DYTE, NE CMIMIN E QIRASE HYJNE EDHE SHPENZIMET E RRYMES DHE NGROHJES. BANESA KA SALLON KUZHINE DHE DY DHOMA GJUMI.
NDERTESA ESHTE SHTEPI E NDARE NE BANESA.
QIRAJA 700EURO (ME RRYME DHE NGROHJE).
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim