BANESA DARDANI KURRIZ KATI I

Shitet nga: Pronari 17 Shk 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

107 200 EUR   125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani Kurriz
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
BANESA KA POZITË SHUMË TË PËRSHTATËSHME ME PAMJE NGA PLATOJA E KURRIZIT, PËR VEPRIMTARI SI ZYRË, ORDINANCË etj.

BANEA 64m2 dhe 40m2 TERRACË DHE BALLKON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim