BANESA DHE GARAZHA LESHOHEN ME QIRA PER FAMILJAR..

Shitet nga: Epir Berisha 20 Pri 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet ne Lagjen e Spitalit , 100m larg EULEX-it .
Banesa eshte e mobiluar komplet dhe eshte ndertim I ri dhe e izoluar shume mire (me tulla te fasades ).

Banesa ka kete renditje :
-DHOMEN E DITES ME KUZHINE :
-2 DHOMA TE GJUMIT:
-2 BANJO:
-1 BALLKON:
-KORIDORI .
-GARAZHA.

Dhomat e gjumit kane hapsire mjaft te madhe per shfrytzim dhe per fjetje , gjithashtu edhe dhoma e dites eshte mjaft e shfrytzuar sepse ka nje ndarje mes kuzhines dhe dhomes se dites .

Gjithsejt banesa ka nje siperfaqe prej 90m2 .

BANESA LESHOHET ME QIRA VETEM PER FAMILJAR - QMIMI : 250euro .
QMIMI PERFSHIN EDHE SHFRYTZIMIN E GARAZHES 24h .

NR.TEL: 049-493-758 / 045-461-245 / 044-770-126 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim