BANESA DHE GARAZHA LESHOHEN ME QIRA PER FAMILJAR..

Shitet nga: Epir Berisha 22 Pri 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet ne Lagjen e Spitalit , 100m larg EULEX-it .
Banesa eshte e mobiluar komplet dhe ka nje renditje shume te pershtatshme per familjar :

-DHOMA E DITES ME KUZHINE ,
-2DHOMA GJUMI,
-2BANJO,
-1BALLKON,

-GARAZHA,

Banimi ne kete pjese eshte I qete sepse nuk zhvillohet ndertim ne afersi te baneses dhe e ka nje pamje shume te mire .
Furnizimi me uje eshte I panderprere – 24h.

Banesa leshohet me qira vetem per familjar .
QMIMI PERFSHIN EDHE GARAZHEN : 250euro .

TEL: 045-461-245 / 049-493-758 / 044-770-126
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim