BANESA GJINDET NË LAGJEN ARBERIA NGA HEKURUDHA M..

Shitet nga: Avni Haxhiu 22 Shk 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 160 m2, 102 m2 banim dhe dy Terasa njëra 20m2 dhe tjetra 38 m2. Blloku është i banushem por banesa nuk është e meremetuar për arsye së ka mundesi ndyshimi ne renditjen e mbrendshme. Çmimi i baneses është 110.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim