BANESA ME CILESI TE LARTE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MAB Project 25 Qer 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Nese deshironi cilesi dhe banesa me nje standart europian andaj mos hezitoni ...


tek ne flet kualiteti ....
ata te cilet kerkojn cilesi le te na kontaktojne pa hezitim


puna jone flet .....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim