BANESA ME QERA MATI 1 KOMPLET E MOBILUAR 220 EURO

Shitet nga: mili 06 Mar 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOHET BANESA ME QERA NE MATI 1 TE SHKOLLA PAVARSIA ESHTE NE KATIN E 2 UJE RRYM 24 ORE ME TE GJITHA MOBILJET E REJA KA DHOM TE FJETJES DHOM DITE DHE KUZHIN BALLKON BANJO KORIDOR 044 188 463
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim