BANESA ME QERA te PRISHTINA STARS

Shitet nga: Banesa 02 Maj 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
BANESA ME QERA

te PRISHTINA STARS ne Emshir

Banesa osht ne katin e 1

- 1 dhoma gjumi
- 1 sallon + kuzhin
- 1 wc
- 1 teras

Banesa eshte e rregulluar shume mir dhe me te gjitha mobiljet e reja. Ne kete objekt eshte sigurimi fizik dhe per veq sigurimit fizik ne te gjitha anet e objektit si jasht edhe brenda jan te vendosura kamerat.

049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim