BANESA ME QIRA ,RR.BAJRAM KELMENDI (MBRAPA TEATR..

Shitet nga: Lindi 07 Shk 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Rr.Bajram Kelmendi,
Eshte ndertim i ri dhe ka mobilim te ri,
Kati 2,
Ka 1 dhome gjumi,1 kuzhin-sallon,1 banjo,1 ballkon,koridor-( 66m2),
24h uje,
Cmimi 400e,
Mob.044372309.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim