BANESA ME QIRA 40M2 MBI SLLOVENIA SPORT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ELF 24 Sht 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOHET BANESA ME QIRA 40M2 MBI SLLOVENIA SPORT KATI III, RENDITJA DHOME DITE ME KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO, KORIDOR DHE BALLKON
QIRAJA 240EURO ME TE GJITHA SHPENZIMET (uje, mbeturina, pastrimi, ndriqimi koridoreve etj) PERVEQ ENERGJIS ELEKTRIKE

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim