BANESA ME QIRA QENDER, TOPHANE, DODONA, EMSHIR, ..

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
BANESA ME QIRA TE MADHESIVE TE NDRYSHME NE TE GJITHA PJESET E QYTETIT TE PRISHTINES.
BANESAT JANE TE MOBILUARA OSE PA MOBILIE SIPAS KERKESES.


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim