BANESA ME QMIM TE VOLITSHEM KALABRI KOMPLEKSI RI

Shitet nga: == 05 Sht 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 91 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne kompleksin Riera (Kalabri pergjat magjistrales dhe perballe spitalit amerikan) e ndertuar nga Lesna.Banesa eshte 107.84 m2,ne katin e peste (Z4- Nr. 11) dhe perbehet nga tri dhoma gjumi,sallon ditor me kuzhine,banjo,toalet,terase dhe ballkon
Ndertim me standard europian:parket bungu,dritare pvc gjermane me xham te trefisht,dyer druri sllovene…
Banesa eshte me leje ndertimi dhe ne fund te perfundimit punimeve.Kontrata noteriale mund te behet menjeher.
Kontakt:044/142474
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim