BANESA MODERNE 57m2 afër Gjim."SAMI FRASHERI"

Shitet nga: Xhevdet 06 Mar 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr: Haki Taha"
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa komplet e Mobiluar përballë hamburger “Aba”, rruga “Haki Taha”, 100 m larg ish shkollës së mesme teknike dhe gjimnazit "Sami Frashëri".

57m2 | 1 Dhomë Gjumi | 1 sallon dhe kuzhinë | 1 banjo | ballkon | Kati 5 | Lindje

Banesa ka hidroforin dhe sistemin e ngrohjes me energji elektrike.

Çmimi: 55.000 €

Numrat e kontaktit:
044 799 711
044 195 350
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim