BANESA NË ARBERI

Shitet nga: Simon 04 Pri 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË ARBERI, TË KOMUNA E RE, KATI 3, ME SIPËRFAQE 66m2, ME DY DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, E RENOVUAR DHE MOBILUAR TËRËSISHT, ME PAMJE NGA RRUGA KRYESORE, ÇMIMI 65.000Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim