BANESA NË BREGUN E DIELLIT

Shitet nga: Pirro 23 Jan 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, NË KOMPLEKSIN DAFINA, TË BANEAT E STANDARDIT, KATI 2, ME SIPËRFAQE 75.15m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, GARAZH, PODRUM, UJE 24h, NXEMJE QËNDRORE, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 85.000Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim