BANESA NË DARDANI MBI KURRIZ KATI I -I-

Shitet nga: Pronari 27 Gsh 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani Kurriz
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
BANESA KA PAMJE NGA PLATOJA, MBI KURRIZ DHE MUND TË SHFRYTZOHET, SHKELQYESHËM EDHE PËR ZYRË, ORDINANCË etj.

HAPËSIRË: BANESA KA 64m2 NDËRSA 40m2 KA TERRACË E INKORPORUAR NË BANESË. .
Tel. 044 375 034
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim