BANESA NË DARDANI

Shitet nga: Pirro 25 Jan 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË DARDANI TË PARKU, AFËR RESTAURAT “DUBROVNIKU” KATI 1, ME SIPËRFAQE 86m2, +PODRUMI, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 105.000Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim