BANESA NË FUSHË KOSOVË

Shitet nga: Simon 27 Shk 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË FUSHË KOSOVË, AFËR SHKOLLES FILLORE “ MIHAIL GRAMENO” KATI 5, ME SIPËRFAQE 60m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON ME KUZHINË, DEPO BALLKON, ME PAMJE NGA JUG-LINDJA, UJË 24H, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 35.000Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim