BANESA NË LAGJEN E SPITALIT

Shitet nga: Simon 13 Mar 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

66 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË LAGJEN E SPITALIT, KATI 4, ME SIPËRFAQE 70m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON, KUZHINË, BANJO, TERAS, E RENOVUAR DHE MOBILUAR EXTRA, ÇMIMI 66.000Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim