BANESA NË MATIN 1

Shitet nga: Pirro 08 Dhj 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

74 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË MATIN 1, KOMPLEKSI TREGTIA, KATI 8, ME SIPËRFAQE 92m2, ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, 2 BANJO, TERAS, E RENOVUAR DHE MOBILUAR EXTRA, ÇMIMI 74.000Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim