BANESA NË PRISHTINË, BIL KLINTON, TE SANT..

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
BANESA SHITJE NË PRISHTINË, BIL KLINTON, TE SANTEA , KATI I KATERT, ME SIPERFAQE 79M2. BANESA PERBEHET PREJ DHOME DITE, KUZHINE, 2 DHOMA GJUMI, DHOME FEMIJESH, 2 BANJO,
CMIMI I BANESES 125.000 EURO.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim