BANESA NE AKTASH

Shitet nga: Capital ring 25 Gsh 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: AKTASH
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Aktash, e cila ndodhet ne katin e 7-të, banesa ka ashensor si dhe nxemje qendrore, ne rr. Agim Ramadani, dhe ka këtë renditje:

1 sallon
1 kuzhin
2 gjoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim