BANESA NE ARBERI ( DRAGODAN )

Shitet nga: SOKOL 11 Pri 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
BANESA ESHTE AFER MINISTRIS SE SHENDETESISE.RRUGA ZAGREBI NR 21
KA DHOMEN E DITES VEQANT,KUZHINEN,DY DHOMA TJERA TE FJETJES.
2 BANJO,2 SHPAJZA,SI DHE BALLKONIN.
ESHTE NE KATIN E PARE EDHE ESHTE E MOBILUAR KOMPLET .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim