BANESA NE BREG TE DIELLIT

Shitet nga: Blerim 21 Pri 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne breg te diellit prapa poster perballe rruges se re(rr.enver maloku)
Banesa gjendet ne katin e dyte.
Ka 2 dhoma gjumi,sallon,kuzhin+trapezari,ka 1 banjo dhe 1 tualet.

Poashtu ka terrasen sikurse edhe podrumin prej 14m2

Qmimi: Me Marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim