BANESA NE BREGUN E DIELLIT 59m2

Shitet nga: Niki 02 Mar 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 59 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NE BREGUN E DIELLIT PERBALLE BANESAVE TE BARDHA TEK POZHEGU BROTHERS. KATI I PARE, 60m2. E MOBILUAR NE TERESI DHE UJE 24 ORE.
NDERTIM I RI. ME LEJE NDERTIMI ,PERKTHIMI DHE BARTJA E PRONESISE BEHET MENJEHERE
QMIM I VOLITSHEM
NGA PRONARI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim