BANESA NE DARDANI

Shitet nga: SHITET BANESA 12 Mar 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

590 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: DARDANI
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Shesim banesen ne Dardani
BANESA KA DHOME DITE TE MADHE, DHOME FJETJE, KUSHINEN ME TREPEZARI DHE BANJON.
ESHTE PERDHESE E ULET DHE CMIMI PER METET KATERORE ESHTE 59O /M2. TE GJITHA DOKUMENTACIONET JANE NE RREGULL DHE MUND TE BARTET BRENDA DITES.
BANESA E KA MUNDESIN E SHENDRRIMIT NE LOKAL
LOKACIONI I BANESES ESHTE AFER PARKUT NE DARDANI .
PER ME SHUME INFORMATA MUND TE THIRRNI NE TELEFONIN
044 168052
VIBER Shesim banesen ne Dardani
BANESA KA DHOME DITE TE MADHE, DHOME FJETJE, KUSHINEN ME TREPEZARI DHE BANJON.
ESHTE PERDHESE E ULET DHE CMIMI PER METET KATERORE ESHTE 59O /M2. TE GJITHA DOKUMENTACIONET JANE NE RREGULL DHE MUND TE BARTET BRENDA DITES.
BANESA E KA MUNDESIN E SHENDRRIMIT NE LOKAL
LOKACIONI I BANESES ESHTE AFER PARKUT NE DARDANI .
PER ME SHUME INFORMATA MUND TE THIRRNI NE TELEFONIN
044 168052
VIBER +37744 168052

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim