BANESA NE KURRIZ/DARDANI

Shitet nga: mentor 23 Shk 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne kurriz kati i 6,hymja e pare ,e renovuar komplet e cila perbehet nga salloni,kuzhina,dhoma e gjumit,ballkoni,banjo,si dhe podrumi ne te njwjtin kat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim