BANESA NE KURRIZ/DARDANI

Shitet nga: rrustem 01 Sht 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: DARDANI
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa komplet e renovua e cila perbehet nga dhoma e gjumit,salloni,kuzhina ,ballkoni ,si dhe shpajzi ne te njejtin kate.Pe4rkthimi i behet menjeher .Banesa shitet me mobile.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim