BANESA NE KURRIZ

Shitet nga: Visar Ajvazi 22 Gsh 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Kurriz
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shes banesen 62 m2 ne kurriz ndertim i vjeter. Banesa gjindet ne katin e 3, dhe ka kete renditje : sallonin, kuzhina me trapezari, nje dhome gjumi , shpajz, banjo, wc dhe ballkonin.
Dokumentacioni eshte ne gjendje te rregullt, pronari eshte shqiptar.
Qmimi : me marreveshje
Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne tel: 044/840-919 044/412-245
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim