BANESA NE LAGJEN E SPITALIT (AFER EULEX-it)

Shitet nga: Valon 25 Shk 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit (afer EULEX-it), cmimi 42,000EUR pa mobilje, ose 45,000 EUR e mobiluar).

BANESA POSEDON:
SALLONIN,
KUZHINEN,
DHOME GJUMI,
KORRIDOR DHE
BANJO.
SIPERFAQJA: 49.5 m2;
KATI: 4;

Nderrim i mundshem me banese me te madhe!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim