BANESA NE LAGJEN E SPITALIT

Shitet nga: Property 12 Krr 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen e spitalit te kompleksi Princesha me 70m2
2 dhoma te gjumit
1 sallon i lidhur me kuzhine
1 banjo
Ka parking te mjaftueshem per makina.
Banesa eshte ndertim i ri dhe nuk ka pasur banore te meparshem

Per me shume info kontakt:
Agjencioni Property

044784720
apo permes email
property.resnsc@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim