BANESA NE LAGJEN KALABRI

Shitet nga: Avdullah Pllana 24 Gsh 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Lagjja Kalabria
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne lagjen kalabri .Banesa eshte ne katin e dyt ka gjithsej tri dhoma ,pra dy dhoma gjumi dhe nje sallon eshte e mobiluar ka dy banjo ,koridorin.Banesa eshte ndertim i Lesnes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim