BANESA NE NDERTESEN E ONTEXIT NE BREG TE DIELLIT

Shitet nga: zika 08 Shk 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Siperfaqja e baneses-67m2

Banesa perfishe:

1 Dhome te fjetjes
1 Sallon
1 Banjo
1 Shpajz
1 Ballkon

Banesa gjendet ne ndertesen e Ontexit ne Breg te Diellit, afer Tregut te Gjelbert.
Mirembajtje eshte e shkelqyeshme dhe sigurim me roje dhe kamera 24 ore ne dite.
Parking ne oborr te nderteses.

I gjithe dokumentacioni eshte ne rregull. Banesa eshte e regjistruar ne kadaster dhe hipotekohet pa problem.
Fotot dergohen sipas kerkeses.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim