BANESA NE PRISHTIN LAGJA SPITALIT TESUPER VIVA

Shitet nga: Enveri 07 Mar 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

780 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen e spitanit perball super vives banesa eshte ne katin e 5 te banimit me pamje nga rruga banesa eshte ne perfundim e siper me daten 01.06,2015 perfundon banesa ka dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo ballkon.planin e keni ne foto duhet cekur qe 70% e vendit eshte ndar gjelbrim parking lodra per femi fusha spotive.etj objekti eshte 100.% si ne projekt banesa ka tri lloje te ngrohjes me rrym mundsin nga lidhja e qytetit dhe me mundsi me kamin me pelet.dritaret me roleta uj 24.or gjdo hyrje me kartela parking i jashtem garazha.etj qmimi per m2 780.euro tel.+377 44-197-950
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim