BANESA NE PRISHTINE

Shitet nga: Dinni 31 Gsh 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kalabria
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne prishtine ne lagje Kalabria (Perball spitalit amerikan) Te rredhi,Kati i 1.

Banesa posedon: 1 Sallon, 1 Kuzhin, 1 Ballkon, 2 Koridore, 2 Dhoma gjumi, 2 (Wc dhe banjo) + Pordum i përbashkët. (Nxemse qendrore + me rrym,Uj rrym 24/h)
Banesa eshte e standartit europian, Me dokumente te rregullta.

Banesa eshte ne katin e parë pershtatshme dhe per Afarizem (Ordinanca,Zyre etj)

Per cdo INFO:Mob ( V I B E R ) +377 44 492-327.

Pronar Dini.

Ju faliminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim