BANESA NE QENDER TE PRISHTINES - 58 m2

Shitet nga: Agron Raifi 17 Gsh 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: "Bajram Kelmendi", Kompleksi Dodona 1, Prishtine
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne qender te Prishtines, Rr. "Bajram Kelmendi", Kompleksi Dodona 1 - menjhere prapa Teatrit Kombetar. Banesa eshte e re me ballkon, ka 58 m2, kati 4 dhe eshte ne gjendje shume te mire.

Cmimi sipas marreveshjes.

Per informacione te metejshme mund te kontaktoni shitesin Agron Raifi ne numrin e telefonit mobil: 044-249/146.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim