BANESA NE QENDER TE PRISHTINES

Shitet nga: Alban 30 Nën 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa është ne rrugën Agim Ramadani A3 ,dhe ka pamje prej lindjes.
Banesa ka 61m2 te shrytezuara, është në katin e 10-të, në Aktash I. Banesa është ndërtim i vjetër dhe ështe e renovuar.
Banesa ka këtë renditje:salloni me kuzhinë, dy dhoma të fjetjes ,banjo, shpajz,ballkon.
Banesa shitet me mobile sic shifet ne foto. Cmimi 67000 euro.
Per kontakt:049 500 063

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim