BANESA NE SHITJE-KATI PERDHESE

Shitet nga: Kreshnik 18 Dhj 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiana C-15, kendi II, banesa nr. 2, kati perdhes
Sipërfaqe: 48 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Banesa ka siperfaqen prej 48,35 m2 ne kontrate, mirepo kjo banese posedon njeherit edhe podrumin, e me vone e kemi adaptuar per banim e cila shihet edhe ne foto e cila gjinden nder banese me siperfaqe prej 13 m2, e cila nuk eshte e perfshire ne siperfaqen e lartepermendur prej 48 m2. Banimi i podrumit e shendrruar ne vendbanim posedon nje dhome dhe nje banjo. Siç shihet edhe ne fotot qe jane, poashtu ne emailin vijues, kjo eshte shume e pershtatshme per lokal afarist, ngase e tere banesa ka daljen ne rruge.

Organizimi i brendshem i baneses eshte: nje dhome dite, nje ballkon, nje koridor, nje banjo, nje kuzhine, nje shpajz, nje dhome gjumi si dhe podrumin e shendrruar ne banim, mirepo te dyjat shiten se bashku, e qe ne total perfshine siperfaqen prej 48,35 (banesa) + 13 (podrumi)= 61 m2.

Dokumentacioni është gjithëçka ne rregull dhe menjëherë mund të realizohet bartja e pronësisë tek blerësi.

Telefonat kontaktues: 044 612 417 (Arbenita), 044 265 494 & 049 265 494 (Kreshniku).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim