BANESA NE SHITJE

Shitet nga: METI AGENCY 30 Tet 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NE KATIN 3 DY DHOMA TE GJUMIT SALLOON ME KUZHIN BANESA GJENDET NE TOP HANE NE MES TE TOP HANES DHE QFES BANESA KA LEJE NDERTIMI DHE SHUM KUALITATIVE E GATSHME PER BANIM DHE SHUM E SHFRYTEZUSHME PER INFORMATA ME TE HOLLSISHME NA KONTAKTONI 044 100 035 +VIBER JU MIRPRESIM QMIMI 850 EURO PER METER KATROR I NEGOCIUSHEM..... URGJENT ME KESH...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim