BANESA NE SHITJE

Shitet nga: DA VINCI 16 Maj 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: KALABIA
Sipërfaqe: 107 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NE LAGJEN KALABRIA
Banesa ka 107 m² nè Katin e parè
dhe ka ketè renditje:
Sallon me kuzhinè
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
1 Ballkon
Ndertim me cilesi te lartè, e ndertuar nga Lesna Group

Qmimi: 825 euro m²

Kontakti:
Tel/Viber: +377 45 951358
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim