BANESA NE SHITJE

Shitet nga: Alfred Vitija 20 Jan 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Bregu i diellit, Zona e Lindjes, Hyrja 2, Nr 3
Sipërfaqe: 37 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Katin e I-re, e renovuara, rryme uje dhe ngrohje 24 h. Ka lindja e diellit, eshte e pershtatshme edhe per ordinance apo zyre afariste. Ka parking te mjaftueshem. Dokumentacioni ne rregull. cmimi i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim