BANESA NE ULPIAN

Shitet nga: ari 09 Shk 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 33 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOJE BANESEN NE ULPIAN ME QIRA PER BALLE BENAFIT MBRAPA QENDRES TEKNOLOGJIKE AZTECH
BANESA ESHTE NJE DHOME KUZHINE BANJO DHE KORRIDORI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim