BANESA NE ULPIANE PRAPA AAK se KATI 1

Shitet nga: Akil 29 Gsh 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

116 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpiane prapa AAK-s
Sipërfaqe: 73.68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne ULPIANE prapa AAK-se me 73.68 m2 ne katin e pare.

Perberja: Dy dhoma, nje kuzhine, nje banjo me wc, nje paradhome, nje shpajz, dhe dy ballkona me pamje nga lindja dhe perendimi.

Banesa eshte e renovuar, eshte bere izolimi kolektiv i jashtem, dhe eshte e pershtatshme edhe per zyre edhe per banim.

Cmimi eshte i negociueshem.

+37744565656
+37744799661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim