BANESA,OFERTE SPECIALE-2 Dhomshe-3 Dhomshe-4 Dho..

Shitet nga: Nazif 09 Pri 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Kompleksi gjindet ne Lagjen Kalabria-Prishtine, Nr.Kontaktues:044 223 860 dhe 045 666 301 Nazifi

Kompleksi banesore ILIAN Kalabri

-Komplex rezidencial

-Duplexat Kati I

-6-Kate karakteristike

-Nenkulmi / Penthouse

-Parking nentokesor

*Ne nje kate 3-banesa

*Ne nje hymje 18-banesa

-Ngrohja qendrore 24h

-Furnizim me uje 24h

-Dhyshemeja parket klasit I

-Shkallet granit

-Pllakat Italiane

-Fasada tulla-1 dhe dekor / me izolim termik

-Dyert dhe dritaret Gjermane: Gealan e-low

-Ashensor: Hymeri & Kleman

-Elektrika: schneider-electric.com
----------------------------------------------------------------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim