BANESA SHTETERORE NË BREGUN E DIELLIT

Shitet nga: DINI 17 Nën 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: NË BREGUN E DIELLIT TEK BANESAT E BARDHA
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET URGJENT BANESA SHTETERORE NË BREGUN E DIELLIT E CILA KA PAMJE NË TË DYJA ANËT, AJO ËSHTË E PËRBËR NGA 2 DHOMA TË MËDHAJA, 1 KUZHINË , 1 BANJO , DHE 1 BALLKON , BANESA KA 10 METRA GRATIS NGA SIPËRFAQJA E PËRGJITHSHNE .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim