BANESA SHTETERORE NË BREGUN E DIELLIT

Shitet nga: DINI 24 Tet 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: NË BREGUN E DIELLIT TEK BANESAT E BARDHA
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA SHTETRORE NË BREGUN E DIELLIT E CILA KA PAMJE NË TË DYJA ANËT , AJO ËSHTË E PËRBËR NGA 1 DHOM SHUM E MADHE , NGA 1 SALLON I MADH . KUZHINA , BANJO , DHE 1 BALLKON , AJO ËSHTË E GJITHA E SHTRUAR NË PARKET , BANESA GJENDET TEK BANESA TE BARDHA KATI I 5 NGA SIPERFAQJA E PERGJITHSHME JANË 10 METRA KATROR GRATIS DHE BANESA SHITET NGA VET PRONARI . PËR MË SHUMË INFORMACIONE KONTAKTONI NË NUMRIN E LARTËSHENUAR OSE NË NUMRIN 049 22 00 54
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim